Competitie

Teamindeling Voorjaarscompetitie 2017

Team 1 : Promotie klasse Trung, Derek, Martijn.
Team 2 : 2e klasse Christina, Danny,  Menno, Annelies, Niels, Tiago
Team 3: 3e klasse Marc,  Deliang, CasperH, Wesley, Abhishta, Ilona. 
Team 4: 4e klasse Rik, Laura,  Sven. Rutger, Lennart
Team 5: 4e klasse(aangevraagd) Valentin, Charly, Omid, Chantal
Team 6: 6e klasse Alexandros, Devashish, Aashik, Qiang

Speeldata thuis:
Vrijdag 27-01-17 Team 4, 5, 6
Vrijdag 03-02-17 Team 2, 3, 4
Vrijdag 10-02-17 Team 1, 2, 3
Vrijdag 17-02-17 Team 3, 4, 6
Vrijdag 24-02-17 Team 3 
Vrijdag 10-03-17 Team 1, 5, 6
Vrijdag 17-03-17 Team 2, 4, 6
Vrijdag 31-03-17 Team 4, 5, 6
Vrijdag 07-04-17 Team 1, 2, 6
Vrijdag 21-04-17 Team 1, 3, 5

 

Standen Voorjaarscompetitie 2017

Promotieklasse - Poule A
---------------------------------
Tafelten Zwolle 3          4 - 30
De Veluwe 2                 4 - 23
Effekt '74 2                   4 - 21
Blauw-Wit 3                 4 - 16
Thibats 1                     4 - 15
De Trefhoek 1              4 - 15


2e klasse - Poule H
---------------------------------
Olympia (G) 1              4 - 30
Quick '20 1                  4 - 22
Vitesse '35 2                4 - 22
Thibats 2                     4 - 19
Borne 1                       4 - 18
ENTAC 4                     4 -  9


3e klasse - Poule N
---------------------------------
DVO 83 1                   4 - 29
GTTV 1                      4 - 26
DTS 6                        4 - 26
NSH 1                        4 - 20
Thibats 3                   4 - 15
Vitesse '35 5              4 -  4


4e klasse - Poule M
---------------------------------
Twekkelerveld 3         4 - 26
Vitesse '35 6              4 - 25
Rijssen 3                   4 - 21
Effekt '74 8                4 - 21
Thibats 5                   4 - 15
DTS 8                        4 - 12

 

4e klasse - Poule N
---------------------------------
DVO 83 2                  4 - 29
Effekt '74 9               4 - 28
Thibats 4                  4 - 17
Vitesse '35 8             4 - 16
Borne 3                    4 - 16
DTS 7                       4 - 14


6e klasse - Poule D
---------------------------------
GTTV 3                     4 - 29
Thibats 6                  4 - 27
Twekkelerveld 7        4 - 25
Smash 2000 5           4 - 24
DTS 13                     4 - 10
ENTAC 9                   4 -  5