Competitie

Teamindeling Voorjaarscompetitie 2017

Team 1 : Promotie klasse Trung, Derek, Martijn.
Team 2 : 2e klasse Christina, Danny,  Menno, Annelies, Niels, Tiago
Team 3: 3e klasse Marc,  Deliang, CasperH, Wesley, Abhishta, Ilona. 
Team 4: 4e klasse Rik, Laura,  Sven. Rutger, Lennart
Team 5: 4e klasse Valentin, Charly, Omid, Chantal
Team 6: 6e klasse Alexandros, Devashish, Aashik, Qiang

Speeldata thuis:
Vrijdag 27-01-17 Team 4, 5, 6
Vrijdag 03-02-17 Team 2, 3, 4
Vrijdag 10-02-17 Team 1, 2, 3
Vrijdag 17-02-17 Team 3, 4, 6
Vrijdag 24-02-17 Team 3 
Vrijdag 10-03-17 Team 1, 5, 6
Vrijdag 17-03-17 Team 2, 4, 6
Vrijdag 31-03-17 Team 4, 5, 6
Vrijdag 07-04-17 Team 1, 2, 6
Vrijdag 21-04-17 Team 1, 3, 5

 

Standen Voorjaarscompetitie 2017

Promotieklasse - Poule A
---------------------------------
Tafelten Zwolle 3          9 - 65
De Veluwe 2                 9 - 52
Effekt '74 2                   9 - 42
Thibats 1                     9 - 40
Blauw-Wit 3                 9 - 37
De Trefhoek 1              9 - 34


2e klasse - Poule H
---------------------------------
Olympia (G) 1              9 - 73
Vitesse '35 2                 9 - 50
Thibats 2                      9 - 48
Quick '20 1                  9 - 45
Borne 1                       9 - 40
ENTAC 4                     9 -  14


3e klasse - Poule N
---------------------------------
DTS 6                        9 - 70
GTTV 1                      9 - 61
DVO 83 1                   9 - 55
Thibats 3                   9 - 39
NSH 1                        9 - 35
Vitesse '35 5              9 -  10

 

4e klasse - Poule N
---------------------------------
DVO 83 2                   8 - 62
Effekt '74 9                 9 - 59
Borne 3                     9 - 46
DTS 7                        9 - 41
Vitesse '35 8             8 - 35
Thibats 4                   9 - 27


4e klasse - Poule M
---------------------------------
Twekkelerveld 3         9 - 61
Effekt '74 8                  9 - 42
Vitesse '35 6               9 - 48
Thibats 5                   9 - 42
Rijssen 3                    9 - 41
DTS 8                        9 - 26


6e klasse - Poule D
---------------------------------
Thibats 6                   9 - 68
Twekkelerveld 7        9 - 53
GTTV 3                      9 - 53
Smash 2000 5           9 - 48
DTS 13                     9 - 31
ENTAC 9                   9 - 17